Перейти к содержимому

Страница 1 из 1
  • Вы не можете создать новую тему
  • Вы не можете ответить в тему

Порадьте Стоматологію

#1 Пользователь офлайн   shteht 
  • Новичок
  • PipPip
  • Вставить ник

Отправлено 30 Ноябрь 2019 - 11:49

Вчора весь день болів зуб і сьогодні біль не пройшла, мабуть це щось серйозне, бо раніше якщо біль і була, то через день проходила. Треба піти до стоматолога, але не знаю в яку клініку краще звернутися, можливо Ви знаєте перевірену стоматологію у Львові?
0

#2 Пользователь офлайн   stanka 
  • Активный
  • PipPipPipPip
  • Вставить ник

Отправлено 30 Ноябрь 2019 - 12:09

В минулому я ходила лише до приватної клініки, там був один спеціаліст, якого мені порадила давня подруга. Але потім цей стоматолог з якоїсь причини звільнився і мені вдалося знайти непоганого спеціаліста в державній клініці. Обладнання там трішки гірше, але на якість лікування зубів це не впливає і ціни поменше.
0

#3 Пользователь офлайн   gloriya 
  • Новичок
  • PipPip
  • Вставить ник

Отправлено 30 Ноябрь 2019 - 12:22

Якщо зубна біль не проходить на протязі дня, то це свідчить про тяжке захворювання і не варто зволікати, а відразу йдіть до лікаря. Одного разу я також думала, що нічого серйозного в мене немає, а потім ледь дійшла до стоматології і довелося вирвати зуба, бо пошкодження були дуже серйозні, а все через те, що я затянула з лікуванням.
0

#4 Пользователь офлайн   nishechka 
  • Знаток
  • PipPipPipPipPip
  • Вставить ник

Отправлено 30 Ноябрь 2019 - 12:34

В наш час стоматологічні клініки на кожному кроці, але не у всіх цих закладах працюють справжні спеціалісти. Я ризикувати не звикла і тому йду до того стоматолога, якого мені порадять знайомі, іноді можу знайти непогану клініку в інтернеті. При виборі закладу в першу чергу звертаю увагу на його репутацію ну і звичайно на вартість послуг. Як варіант, можете звернутися до цієї стоматологічної клініки у Львові: https://symmetrica.ua/
0

#5 Пользователь офлайн   Kotenka 
  • Знаток
  • PipPipPipPipPip
  • Вставить ник

Отправлено 25 Декабрь 2019 - 20:18

Я сейчас в отпуске и пока есть свободное время решила вплотную заняться своими зубами. В первую очередь хочу поставить коронку, кто может посоветовать куда лучше для этого обратиться? Ищу хорошую клинику с толковыми специалистами. Слышала про клинику "NanoClinic" https://nanoclinic.com.ua/ в Киеве. Что скажете? Может кто обращался к ним?
0

#6 Пользователь офлайн   Dunkan 
  • Гость
  • Pip
  • Вставить ник

Отправлено 17 Июнь 2020 - 09:32

Всем привет! Ребята, посоветуйте, плиз хорошую стоматологию в Ирпене. Меня чистка зубов air flow интересует.
0

#7 Пользователь офлайн   Avatariya 
  • Новичок
  • PipPip
  • Вставить ник

Отправлено 17 Июнь 2020 - 09:46

Просмотр сообщенияDunkan (17 Июнь 2020 - 09:32) писал:

Всем привет! Ребята, посоветуйте, плиз хорошую стоматологию в Ирпене. Меня чистка зубов air flow интересует.

Мониторьте по городу
0

Поделиться темой:

Страница 1 из 1
  • Вы не можете создать новую тему
  • Вы не можете ответить в тему